Laji 1, 4X100m Vapaauinti Seka 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
30  Kaus Seka  2005  KaUS    50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:48 
 
2_S
Laji 2, 100m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
19  Ruotsalainen Erika  2005  KaUS  05A923  50 m  1:42.22  1:42.22   
20  Takalo Emma  2003  KaUS  03B256  25 m  1:41.92  1:44.92   
12  Liuski Tiia  2007  KaUS  07A448  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:48 
 
3_S
Laji 3, 100m Rintauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Hirvonen Antti  2000  KaUS  00A684  50 m  1:15.07  1:15.07   
Karjalainen Aapo  2004  KaUS  04A888  50 m  1:28.14  1:28.14   
16  Orre Tuomas  2005  KaUS  05A864  50 m  1:38.60  1:38.60   
28  Hakkarainen Oskari  2007  SCV  07A432  50 m  1:51.50  1:51.50   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:48 
 
4_S
Laji 4, 100m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
29  Laaksola Mikaela  2004  SCV  04A880  25 m  1:10.27  1:12.27   
23  Uusitalo Iiris  2006  KaUS  06A409  50 m  1:17.01  1:17.01   
21  Takalo Vilja  2006  KaUS  06A331  50 m  1:17.06  1:17.06   
22  Tolonen Emma  2004  KaUS  04A841  25 m  1:15.51  1:17.51   
15  Moilanen Micaela  2004  KaUS  04B190  25 m  1:16.30  1:18.30   
Kemppainen Iida  2007  KaUS  07A590  50 m  1:23.21  1:23.21   
Hyrkäs Noona  2006  KaUS  06A445  50 m  1:27.58  1:27.58   
18  Partanen Eeva  2005  KaUS  05B106  50 m  1:31.65  1:31.65   
12  Liuski Tiia  2007  KaUS  07A448  50 m  1:34.61  1:34.61   
10  Heikkinen Aada-elisa Vilhelmiina  2006  KaUS  06A925  50 m  1:38.19  1:38.19   
11  Hirvonen Heta  2007  KaUS  07A390  50 m  1:39.19  1:39.19   
12  13  Loisa Emmi  2008  KaUS  08A469  50 m  1:46.22  1:46.22   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:48 
 
5_S
Laji 5, 100m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
11  Kärnä Leevi  2001  KaUS  01A391  25 m  59.12  1:01.12   
Kela Veeti  2004  KaUS  04A933  50 m  1:15.06  1:15.06   
24  Ylönen Antti  2005  KaUS  05A586  50 m  1:17.41  1:17.41   
Heikkinen Juha-Pekka  2006  KaUS  06A295  50 m  1:19.70  1:19.70   
17  Orre Tuukka  2007  KaUS  07A309  50 m  1:19.80  1:19.80   
28  Hakkarainen Oskari  2007  SCV  07A432  50 m  1:24.20  1:24.20   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:48 
 
6_S
Laji 6, 100m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Karppinen Emilia  2004  KaUS  04A837  50 m  1:26.93  1:26.93   
29  Laaksola Mikaela  2004  SCV  04A880  25 m  1:28.88  1:30.88   
14  Matero Siiri  2003  KaUS  03B255  50 m  1:32.40  1:32.40   
10  Kärkkäinen Anette  2006  KaUS  06A318  50 m  1:32.51  1:32.51   
23  Uusitalo Iiris  2006  KaUS  06A409  50 m  1:34.86  1:34.86   
Kemppainen Iida  2007  KaUS  07A590  50 m  1:35.01  1:35.01   
19  Ruotsalainen Erika  2005  KaUS  05A923  50 m  1:35.28  1:35.28   
Hyrkäs Noona  2006  KaUS  06A445  50 m  1:37.51  1:37.51   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:48 
 
7_S
Laji 7, 100m Selkäuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Kela Veeti  2004  KaUS  04A933  50 m  1:29.92  1:29.92   
16  Orre Tuomas  2005  KaUS  05A864  50 m  1:30.81  1:30.81   
Heikkinen Juha-Pekka  2006  KaUS  06A295  50 m  1:32.97  1:32.97   
24  Ylönen Antti  2005  KaUS  05A586  50 m  1:33.22  1:33.22   
28  Hakkarainen Oskari  2007  SCV  07A432  50 m  1:37.55  1:37.55   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:48 
 
8_S
Laji 8, 50m Perhosuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
29  Laaksola Mikaela  2004  SCV  04A880  50 m  38.44  38.44   
20  Takalo Emma  2003  KaUS  03B256  50 m  40.33  40.33   
22  Tolonen Emma  2004  KaUS  04A841  50 m  40.87  40.87   
14  Matero Siiri  2003  KaUS  03B255  50 m  41.60  41.60   
12  Liuski Tiia  2007  KaUS  07A448  50 m  43.86  43.86   
15  Moilanen Micaela  2004  KaUS  04B190  25 m  43.86  44.86   
Hirvonen Heta  2007  KaUS  07A390  50 m  46.70  46.70   
Heikkinen Aada-elisa Vilhelmiina  2006  KaUS  06A925  50 m  49.03  49.03   
18  Partanen Eeva  2005  KaUS  05B106  50 m  52.47  52.47   
10  13  Loisa Emmi  2008  KaUS  08A469  50 m  55.73  55.73   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:48 
 
9_S
Laji 9, 50m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
17  Orre Tuukka  2007  KaUS  07A309  50 m  43.67  43.67   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:48 
 
11_S
Laji 11, 200m Rintauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Hirvonen Antti  2000  KaUS  00A684  50 m  2:40.74  2:40.74   
Karjalainen Aapo  2004  KaUS  04A888  50 m  3:16.49  3:16.49   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:48 
 
12_S
Laji 12, 100m Perhosuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Karppinen Emilia  2004  KaUS  04A837  50 m  1:30.04  1:30.04   
21  Takalo Vilja  2006  KaUS  06A331  50 m  1:32.22  1:32.22   
10  Kärkkäinen Anette  2006  KaUS  06A318  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:48 
 
13_S
Laji 13, 100m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
11  Kärnä Leevi  2001  KaUS  01A391  50 m  1:07.40  1:07.40   
16  Orre Tuomas  2005  KaUS  05A864  50 m  1:21.19  1:21.19   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:48 
 
14_S
Laji 14, 200m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
29  Laaksola Mikaela  2004  SCV  04A880  25 m  3:18.76  3:23.76   
Kemppainen Iida  2007  KaUS  07A590  50 m  3:25.57  3:25.57   
Hirvonen Heta  2007  KaUS  07A390  50 m  3:44.11  3:44.11   
12  Liuski Tiia  2007  KaUS  07A448  50 m  3:45.29  3:45.29   
18  Partanen Eeva  2005  KaUS  05B106  50 m  3:47.84  3:47.84   
Heikkinen Aada-elisa Vilhelmiina  2006  KaUS  06A925  50 m  3:55.24  3:55.24   
13  Loisa Emmi  2008  KaUS  08A469  50 m  4:04.73  4:04.73   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:48 
 
15_S
Laji 15, 200m Sekauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
17  Orre Tuukka  2007  KaUS  07A309  50 m  3:17.87  3:17.87   
28  Hakkarainen Oskari  2007  SCV  07A432  50 m  3:28.01  3:28.01   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:48 
 
16_S
Laji 16, 4X100m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
26  Kaus Tytöt (2005)  2005  KaUS    50 m  5:02.73  5:02.73   
25  Kaus Flikat  2007  KaUS    50 m  6:06.17  6:06.17   
27  Kaus Tytöt (2004)  2004  KaUS    50 m  6:08.07  6:08.07   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:48