Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 1, 4X100m Vapaauinti Seka  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Kaus Seka  2005    KaUS    50m     
               
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:21 
 
Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 2, 100m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tiia Liuski  2007  07A448  KaUS    25m     
Erika Ruotsalainen  2005  05A923  KaUS    50m  1:42.22  1:42.22 
Emma Takalo  2003  03B256  KaUS    25m  1:41.92  1:44.92 
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:21 
 
Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 3, 100m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuomas Orre  2005  05A864  KaUS    50m  1:38.60  1:38.60 
Antti Hirvonen  2000  00A684  KaUS    50m  1:15.07  1:15.07 
Aapo Karjalainen  2004  04A888  KaUS    50m  1:28.14  1:28.14 
Oskari Hakkarainen  2007  07A432  SCV    50m  1:51.50  1:51.50 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:21 
 
Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 4, 100m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Heta Hirvonen  2007  07A390  KaUS    50m  1:39.19  1:39.19 
Tiia Liuski  2007  07A448  KaUS    50m  1:34.61  1:34.61 
Aada-Elisa Vilhelmiina Heikkinen  2006  06A925  KaUS    50m  1:38.19  1:38.19 
Emmi Loisa  2008  08A469  KaUS    50m  1:46.22  1:46.22 

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Noona Hyrkäs  2006  06A445  KaUS    50m  1:27.58  1:27.58 
Micaela Moilanen  2004  04B190  KaUS    25m  1:16.30  1:18.30 
Iida Kemppainen  2007  07A590  KaUS    50m  1:23.21  1:23.21 
Eeva Partanen  2005  05B106  KaUS    50m  1:31.65  1:31.65 

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilja Takalo  2006  06A331  KaUS    50m  1:17.06  1:17.06 
Mikaela Laaksola  2004  04A880  SCV    25m  1:10.27  1:12.27 
Iiris Uusitalo  2006  06A409  KaUS    50m  1:17.01  1:17.01 
Emma Tolonen  2004  04A841  KaUS    25m  1:15.51  1:17.51 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:21 
 
Lähtölista Laji 5
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 5, 100m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Tuukka Orre  2007  07A309  KaUS    50m  1:19.80  1:19.80 
Oskari Hakkarainen  2007  07A432  SCV    50m  1:24.20  1:24.20 
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Antti Ylönen  2005  05A586  KaUS    50m  1:17.41  1:17.41 
Leevi Kärnä  2001  01A391  KaUS    25m  59.12  1:01.12 
Veeti Kela  2004  04A933  KaUS    50m  1:15.06  1:15.06 
Juha-Pekka Heikkinen  2006  06A295  KaUS    50m  1:19.70  1:19.70 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:21 
 
Lähtölista Laji 6
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 6, 100m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Erika Ruotsalainen  2005  05A923  KaUS    50m  1:35.28  1:35.28 
Iiris Uusitalo  2006  06A409  KaUS    50m  1:34.86  1:34.86 
Iida Kemppainen  2007  07A590  KaUS    50m  1:35.01  1:35.01 
Noona Hyrkäs  2006  06A445  KaUS    50m  1:37.51  1:37.51 

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Matero  2003  03B255  KaUS    50m  1:32.40  1:32.40 
Emilia Karppinen  2004  04A837  KaUS    50m  1:26.93  1:26.93 
Mikaela Laaksola  2004  04A880  SCV    25m  1:28.88  1:30.88 
Anette Kärkkäinen  2006  06A318  KaUS    50m  1:32.51  1:32.51 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:21 
 
Lähtölista Laji 7
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Antti Ylönen  2005  05A586  KaUS    50m  1:33.22  1:33.22 
Oskari Hakkarainen  2007  07A432  SCV    50m  1:37.55  1:37.55 
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juha-Pekka Heikkinen  2006  06A295  KaUS    50m  1:32.97  1:32.97 
Veeti Kela  2004  04A933  KaUS    50m  1:29.92  1:29.92 
Tuomas Orre  2005  05A864  KaUS    50m  1:30.81  1:30.81 
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:21 
 
Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 8, 50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emmi Loisa  2008  08A469  KaUS    50m  55.73  55.73 
Aada-Elisa Vilhelmiina Heikkinen  2006  06A925  KaUS    50m  49.03  49.03 
Eeva Partanen  2005  05B106  KaUS    50m  52.47  52.47 
               

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Heta Hirvonen  2007  07A390  KaUS    50m  46.70  46.70 
Tiia Liuski  2007  07A448  KaUS    50m  43.86  43.86 
Micaela Moilanen  2004  04B190  KaUS    25m  43.86  44.86 
               

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Tolonen  2004  04A841  KaUS    50m  40.87  40.87 
Mikaela Laaksola  2004  04A880  SCV    50m  38.44  38.44 
Emma Takalo  2003  03B256  KaUS    50m  40.33  40.33 
Siiri Matero  2003  03B255  KaUS    50m  41.60  41.60 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:21 
 
Lähtölista Laji 9
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 9, 50m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Tuukka Orre  2007  07A309  KaUS    50m  43.67  43.67 
               
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:21 
 
Lähtölista Laji 10
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:21 
 
Lähtölista Laji 11
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 11, 200m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Antti Hirvonen  2000  00A684  KaUS    50m  2:40.74  2:40.74 
Aapo Karjalainen  2004  04A888  KaUS    50m  3:16.49  3:16.49 
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:21 
 
Lähtölista Laji 12
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 12, 100m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anette Kärkkäinen  2006  06A318  KaUS    25m     
Emilia Karppinen  2004  04A837  KaUS    50m  1:30.04  1:30.04 
Vilja Takalo  2006  06A331  KaUS    50m  1:32.22  1:32.22 
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:21 
 
Lähtölista Laji 13
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 13, 100m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Leevi Kärnä  2001  01A391  KaUS    50m  1:07.40  1:07.40 
Tuomas Orre  2005  05A864  KaUS    50m  1:21.19  1:21.19 
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:21 
 
Lähtölista Laji 14
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 14, 200m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emmi Loisa  2008  08A469  KaUS    50m  4:04.73  4:04.73 
Eeva Partanen  2005  05B106  KaUS    50m  3:47.84  3:47.84 
Aada-Elisa Vilhelmiina Heikkinen  2006  06A925  KaUS    50m  3:55.24  3:55.24 
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Heta Hirvonen  2007  07A390  KaUS    50m  3:44.11  3:44.11 
Mikaela Laaksola  2004  04A880  SCV    25m  3:18.76  3:23.76 
Iida Kemppainen  2007  07A590  KaUS    50m  3:25.57  3:25.57 
Tiia Liuski  2007  07A448  KaUS    50m  3:45.29  3:45.29 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:21 
 
Lähtölista Laji 15
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 15, 200m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Tuukka Orre  2007  07A309  KaUS    50m  3:17.87  3:17.87 
Oskari Hakkarainen  2007  07A432  SCV    50m  3:28.01  3:28.01 
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:21 
 
Lähtölista Laji 16
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 16, 4X100m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kaus Tytöt (2004)  2004    KaUS    50m  6:08.07  6:08.07 
Kaus Tytöt (2005)  2005    KaUS    50m  5:02.73  5:02.73 
Kaus Flikat  2007    KaUS    50m  6:06.17  6:06.17 
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:21 
 
Lähtölista Laji 17
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:21