Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  19:26   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
Laji 1, 4X100m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kaus Seka  2005              5:08.15   
  Kajaanin Uimaseura                   
  Antti Ylönen  2005                 
  Anette Kärkkäinen  2006                 
  Iiris Uusitalo  2006                 
  Tuomas Orre  2005        5:08.15      5:08.15   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  19:26 
 
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  19:27   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
Laji 2, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tiia Liuski  2007    158  56.20        1:59.09   
  Kajaanin Uimaseura                   
                     
 
Laji 2, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Erika Ruotsalainen  2005    248  50.00        1:42.54   
  Kajaanin Uimaseura  1:42.22                 
                     
 
Laji 2, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emma Takalo  2003    252  48.86        1:42.02   
  Kajaanin Uimaseura  1:44.92                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  19:27 
 
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  19:27   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
Laji 3, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oskari Hakkarainen  2007    152  50.10        1:49.74   
  Swimming Club Vuokatti  1:51.50                 
                     
 
Laji 3, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aapo Karjalainen  2004    278  41.99        1:29.67   
  Kajaanin Uimaseura  1:28.14                 
                     
Tuomas Orre  2005    219  46.30        1:37.09   
  Kajaanin Uimaseura  1:38.60                 
                     
 
Laji 3, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Antti Hirvonen  2000    420  37.15        1:18.18   
  Kajaanin Uimaseura  1:15.07                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  19:27 
 
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  19:27   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
Laji 4, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emmi Loisa  2008    121  48.78        1:45.04   
  Kajaanin Uimaseura  1:46.22                 
                     
 
Laji 4, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vilja Takalo  2006    300  37.83        1:17.70   
  Kajaanin Uimaseura  1:17.06                 
                     
Iiris Uusitalo  2006    269  38.90        1:20.58   
  Kajaanin Uimaseura  1:17.01                 
                     
Iida Kemppainen  2007    259  40.56        1:21.63   
  Kajaanin Uimaseura  1:23.21                 
                     
Noona Hyrkäs  2006    259  38.52        1:21.63   
  Kajaanin Uimaseura  1:27.58                 
                     
Heta Hirvonen  2007    167  47.33        1:34.40   
  Kajaanin Uimaseura  1:39.19                 
                     
Aada-Elisa Vilhelmiina Heikkinen  2006    162  42.99        1:35.44   
  Kajaanin Uimaseura  1:38.19                 
                     
Tiia Liuski  2007    151  46.37        1:37.78   
  Kajaanin Uimaseura  1:34.61                 
                     
 
Laji 4, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mikaela Laaksola  2004    324  35.95        1:15.77   
  Swimming Club Vuokatti  1:12.27                 
                     
Micaela Moilanen  2004    319  37.25        1:16.13   
  Kajaanin Uimaseura  1:18.30                 
                     
Eeva Partanen  2005    203  41.74        1:28.57   
  Kajaanin Uimaseura  1:31.65                 
                     
Emma Tolonen  2004              DSQ   
  Kajaanin Uimaseura  1:17.51                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  19:27 
 
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  19:27   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
Laji 5, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuukka Orre  2007    200  39.27        1:20.16   
  Kajaanin Uimaseura  1:19.80                 
                     
Juha-Pekka Heikkinen  2006    173  39.85        1:24.15   
  Kajaanin Uimaseura  1:19.70                 
                     
Oskari Hakkarainen  2007    163  40.61        1:25.82   
  Swimming Club Vuokatti  1:24.20                 
                     
 
Laji 5, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Veeti Kela  2004    241  36.45        1:15.37   
  Kajaanin Uimaseura  1:15.06                 
                     
 
Laji 5, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Leevi Kärnä  2001    430  30.17        1:02.14   
  Kajaanin Uimaseura  1:01.12                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  19:27 
 
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  19:27   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
Laji 6, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anette Kärkkäinen  2006    258  43.78        1:31.21   
  Kajaanin Uimaseura  1:32.51                 
                     
Noona Hyrkäs  2006    239  45.19        1:33.57   
  Kajaanin Uimaseura  1:37.51                 
                     
Iida Kemppainen  2007    218  49.58        1:36.47   
  Kajaanin Uimaseura  1:35.01                 
                     
Iiris Uusitalo  2006    217  48.63        1:36.70   
  Kajaanin Uimaseura  1:34.86                 
                     
 
Laji 6, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilia Karppinen  2004    301  43.94        1:26.64   
  Kajaanin Uimaseura  1:26.93                 
                     
Mikaela Laaksola  2004    214  45.81        1:37.12   
  Swimming Club Vuokatti  1:30.88                 
                     
Erika Ruotsalainen  2005    209  49.24        1:37.80   
  Kajaanin Uimaseura  1:35.28                 
                     
 
Laji 6, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Siiri Matero  2003    240  44.40        1:33.48   
  Kajaanin Uimaseura  1:32.40                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  19:27 
 
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  19:27   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Juha-Pekka Heikkinen  2006    169  46.62        1:33.89   
  Kajaanin Uimaseura  1:32.97                 
                     
Oskari Hakkarainen  2007    127  50.82        1:43.33   
  Swimming Club Vuokatti  1:37.55                 
                     
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuomas Orre  2005    194  44.36        1:29.65   
  Kajaanin Uimaseura  1:30.81                 
                     
Veeti Kela  2004    179  45.67        1:32.12   
  Kajaanin Uimaseura  1:29.92                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  19:27 
 
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  19:27   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
Laji 8, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emmi Loisa  2008    71          1:00.40   
  Kajaanin Uimaseura  55.73                 
 
Laji 8, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tiia Liuski  2007    161          45.99   
  Kajaanin Uimaseura  43.86                 
Heta Hirvonen  2007    144          47.75   
  Kajaanin Uimaseura  46.70                 
Aada-Elisa Vilhelmiina Heikkinen  2006    133          49.08   
  Kajaanin Uimaseura  49.03                 
 
Laji 8, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mikaela Laaksola  2004    217          41.68   
  Swimming Club Vuokatti  38.44                 
Micaela Moilanen  2004    206          42.44   
  Kajaanin Uimaseura  44.86                 
Emma Tolonen  2004    178          44.53   
  Kajaanin Uimaseura  40.87                 
Eeva Partanen  2005    118          50.97   
  Kajaanin Uimaseura  52.47                 
 
Laji 8, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emma Takalo  2003    205          42.45   
  Kajaanin Uimaseura  40.33                 
Siiri Matero  2003    173          44.94   
  Kajaanin Uimaseura  41.60                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  19:27 
 
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  28 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  15:11   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
Laji 9, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuukka Orre  2007    121          45.28   
  Kajaanin Uimaseura  43.67                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  15:11 
 
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  19:33   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
Laji 11, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aapo Karjalainen  2004    259  44.04  1:36.66  2:28.05    3:19.57   
  Kajaanin Uimaseura  3:16.49                 
                     
 
Laji 11, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Antti Hirvonen  2000    434  37.42  1:21.48  2:04.99    2:48.13   
  Kajaanin Uimaseura  2:40.74                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  19:33 
 
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  19:33   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
Laji 12, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vilja Takalo  2006    226  42.77        1:32.03   
  Kajaanin Uimaseura  1:32.22                 
                     
Anette Kärkkäinen  2006    187  46.40        1:37.97   
  Kajaanin Uimaseura                   
                     
 
Laji 12, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilia Karppinen  2004    215  42.77        1:33.44   
  Kajaanin Uimaseura  1:30.04                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  19:33 
 
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  19:35   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
Laji 13, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuomas Orre  2005    205  40.30        1:24.44   
  Kajaanin Uimaseura  1:21.19                 
                     
 
Laji 13, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Leevi Kärnä  2001    360  32.71        1:10.01   
  Kajaanin Uimaseura  1:07.40                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  19:35 
 
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  19:43   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
Laji 14, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emmi Loisa  2008    121  1:01.46  2:04.92  3:18.00    4:14.69   
  Kajaanin Uimaseura  4:04.73                 
                     
 
Laji 14, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Iida Kemppainen  2007    241  43.55  1:36.73  2:39.85    3:22.60   
  Kajaanin Uimaseura  3:25.57                 
                     
Tiia Liuski  2007    183  47.54  1:44.68  2:50.09    3:42.11   
  Kajaanin Uimaseura  3:45.29                 
                     
Heta Hirvonen  2007    182  48.26  1:47.03  2:51.88    3:42.31   
  Kajaanin Uimaseura  3:44.11                 
                     
Aada-Elisa Vilhelmiina Heikkinen  2006    149  53.72  1:53.21  3:03.42    3:57.85   
  Kajaanin Uimaseura  3:55.24                 
                     
 
Laji 14, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mikaela Laaksola  2004    253  44.17  1:36.43  2:32.77    3:19.27   
  Swimming Club Vuokatti  3:23.76                 
                     
Eeva Partanen  2005              DSQ  40 m 
  Kajaanin Uimaseura  3:47.84                 
  SW 8.3 Rintauinnin potku               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  19:43 
 
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  19:47   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
Laji 15, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuukka Orre  2007    177  47.71  1:40.41  2:38.48    3:22.99   
  Kajaanin Uimaseura  3:17.87                 
                     
Oskari Hakkarainen  2007    163  49.05  1:45.33  2:42.69    3:28.60   
  Swimming Club Vuokatti  3:28.01                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  19:47 
 
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  19:57   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
Laji 16, 4X100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kaus Flikat  2007    258          6:04.30   
  Kajaanin Uimaseura  6:06.17                 
  Iiris Uusitalo  2006      47.86  1:37.74      1:37.74   
  Vilja Takalo  2006      45.03  1:37.38      3:15.12   
  Iida Kemppainen  2007      44.98  1:32.36      4:47.48   
  Anette Kärkkäinen  2006      36.74  1:16.82      6:04.30   
                     
 
Laji 16, 4X100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kaus Tytöt (2004)  2004              DSQ  50 m 
  Kajaanin Uimaseura  6:08.07                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
Kaus Tytöt (2005)  2005              DSQ  50 m 
  Kajaanin Uimaseura  5:02.73                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  19:57