Laji 1, 100m Perhosuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
23  Uusitalo Iiris  2006  KaUS  06A409  50 m  1:38.25  1:38.25   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:46 
 
2_S
Laji 2, 100m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Hirvonen Antti  2000  KaUS  00A684  25 m  1:10.85  1:10.85   
16  Orre Tuomas  2005  KaUS  05A864  50 m  1:20.44  1:20.44   
17  Orre Tuukka  2007  KaUS  07A309  50 m  1:43.10  1:43.10   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:46 
 
3_S
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
19  Ruotsalainen Erika  2005  KaUS  05A923  50 m  45.38  45.38   
Karppinen Emilia  2004  KaUS  04A837  25 m  47.18  47.18   
Hyrkäs Noona  2006  KaUS  06A445  50 m  48.90  48.90   
12  Liuski Tiia  2007  KaUS  07A448  50 m  56.20  56.20   
18  Partanen Eeva  2005  KaUS  05B106  25 m  58.23  58.23   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:46 
 
4_S
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Karjalainen Aapo  2004  KaUS  04A888  50 m  39.96  39.96   
Hakkarainen Oskari  2007  KaUS  07A432  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:46 
 
5_S
Laji 5, 100m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
22  Tolonen Emma  2004  KaUS  04A841  25 m  1:15.51  1:15.51   
10  Kärkkäinen Anette  2006  KaUS  06A318  50 m  1:15.57  1:15.57   
21  Takalo Vilja  2006  KaUS  06A331  50 m  1:16.10  1:16.10   
14  Moilanen Micaela  2004  KaUS  04B190  50 m  1:16.13  1:16.13   
23  Uusitalo Iiris  2006  KaUS  06A409  50 m  1:17.01  1:17.01   
19  Ruotsalainen Erika  2005  KaUS  05A923  50 m  1:19.49  1:19.49   
Kemppainen Iida  2007  KaUS  07A590  50 m  1:20.66  1:20.66   
Hyrkäs Noona  2006  KaUS  06A445  50 m  1:21.63  1:21.63   
18  Partanen Eeva  2005  KaUS  05B106  50 m  1:28.57  1:28.57   
10  12  Liuski Tiia  2007  KaUS  07A448  50 m  1:34.61  1:34.61   
11  Heikkinen Piitu  2009  KaUS    25 m       
12  13  Manninen Hilma  2007  KaUS    25 m       
13  15  Moilanen Vilma  2008  KaUS    25 m       
14  20  Suutari Laura  2008  KaUS    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:46 
 
6_S
Laji 6, 100m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
11  Kärnä Leevi  2001  KaUS  01A391  50 m  1:01.33  1:01.33   
16  Orre Tuomas  2005  KaUS  05A864  50 m  1:10.99  1:10.99   
Kela Veeti  2004  KaUS  04A933  50 m  1:15.06  1:15.06   
17  Orre Tuukka  2007  KaUS  07A309  50 m  1:15.87  1:15.87   
24  Ylönen Antti  2005  KaUS  05A586  50 m  1:17.41  1:17.41   
Heikkinen Juha-Pekka  2006  KaUS  06A295  50 m  1:19.57  1:19.57   
Hakkarainen Oskari  2007  KaUS  07A432  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:46 
 
7_S
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Karppinen Emilia  2004  KaUS  04A837  25 m  39.53  39.53   
10  Kärkkäinen Anette  2006  KaUS  06A318  50 m  43.41  43.41   
23  Uusitalo Iiris  2006  KaUS  06A409  50 m  43.53  43.53   
Kemppainen Iida  2007  KaUS  07A590  50 m  45.14  45.14   
12  Liuski Tiia  2007  KaUS  07A448  50 m  48.75  48.75   
18  Partanen Eeva  2005  KaUS  05B106  50 m  49.20  49.20   
Heikkinen Piitu  2009  KaUS    25 m       
15  Moilanen Vilma  2008  KaUS    25 m       
20  Suutari Laura  2008  KaUS    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:46 
 
8_S
Laji 8, 50m Selkäuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Karjalainen Aapo  2004  KaUS  04A888  50 m  41.09  41.09   
Heikkinen Juha-Pekka  2006  KaUS  06A295  50 m  42.53  42.53   
Kela Veeti  2004  KaUS  04A933  50 m  42.69  42.69   
24  Ylönen Antti  2005  KaUS  05A586  50 m  42.69  42.69   
Hakkarainen Oskari  2007  KaUS  07A432  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:46 
 
9_S
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
21  Takalo Vilja  2006  KaUS  06A331  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:46 
 
10_S
Laji 10, 200m Rintauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Hirvonen Antti  2000  KaUS  00A684  50 m  2:40.74  2:40.74   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:46 
 
11_S
Laji 11, 100m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
22  Tolonen Emma  2004  KaUS  04A841  25 m  1:24.89  1:24.89   
21  Takalo Vilja  2006  KaUS  06A331  25 m  1:28.55  1:28.55   
10  Kärkkäinen Anette  2006  KaUS  06A318  25 m  1:33.24  1:33.24   
19  Ruotsalainen Erika  2005  KaUS  05A923  25 m  1:34.46  1:34.46   
14  Moilanen Micaela  2004  KaUS  04B190  25 m  1:34.89  1:34.89   
Kemppainen Iida  2007  KaUS  07A590  25 m  1:40.18  1:40.18   
Hyrkäs Noona  2006  KaUS  06A445  25 m  1:40.55  1:40.55   
Karppinen Emilia  2004  KaUS  04A837  25 m       
18  Partanen Eeva  2005  KaUS  05B106  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:46 
 
12_S
Laji 12, 100m Sekauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
16  Orre Tuomas  2005  KaUS  05A864  25 m  1:26.40  1:26.40   
Heikkinen Juha-Pekka  2006  KaUS  06A295  25 m  1:37.49  1:37.49   
17  Orre Tuukka  2007  KaUS  07A309  25 m  1:38.75  1:38.75   
Hakkarainen Oskari  2007  KaUS  07A432  25 m       
11  Kärnä Leevi  2001  KaUS  01A391  25 m       
24  Ylönen Antti  2005  KaUS  05A586  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:46