Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:32   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 1, 100m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Iiris Uusitalo  2006  06A409  KaUS    50m  1:38.25  1:38.25 
               
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:32 
 
Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:32   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 2, 100m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuukka Orre  2007  07A309  KaUS    50m  1:43.10  1:43.10 
Antti Hirvonen  2000  00A684  KaUS    25m  1:10.85  1:10.85 
Tuomas Orre  2005  05A864  KaUS    50m  1:20.44  1:20.44 
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:32 
 
Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:32   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Eeva Partanen  2005  05B106  KaUS    25m  58.23  58.23 
Tiia Liuski  2007  07A448  KaUS    50m  56.20  56.20 
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Noona Hyrkäs  2006  06A445  KaUS    50m  48.90  48.90 
Erika Ruotsalainen  2005  05A923  KaUS    50m  45.38  45.38 
Emilia Karppinen  2004  04A837  KaUS    25m  47.18  47.18 
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:32 
 
Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:32   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Aapo Karjalainen  2004  04A888  KaUS    50m  39.96  39.96 
Oskari Hakkarainen  2007  07A432  KaUS    25m     
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:32 
 
Lähtölista Laji 5
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:32   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 5, 100m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilma Manninen  2007    KaUS    25m     
Vilma Moilanen  2008    KaUS    25m     
Laura Suutari  2008    KaUS    25m     
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Piitu Heikkinen  2009    KaUS    25m     
Eeva Partanen  2005  05B106  KaUS    50m  1:28.57  1:28.57 
Tiia Liuski  2007  07A448  KaUS    50m  1:34.61  1:34.61 
               

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Kemppainen  2007  07A590  KaUS    50m  1:20.66  1:20.66 
Iiris Uusitalo  2006  06A409  KaUS    50m  1:17.01  1:17.01 
Erika Ruotsalainen  2005  05A923  KaUS    50m  1:19.49  1:19.49 
Noona Hyrkäs  2006  06A445  KaUS    50m  1:21.63  1:21.63 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilja Takalo  2006  06A331  KaUS    50m  1:16.10  1:16.10 
Emma Tolonen  2004  04A841  KaUS    25m  1:15.51  1:15.51 
Anette Kärkkäinen  2006  06A318  KaUS    50m  1:15.57  1:15.57 
Micaela Moilanen  2004  04B190  KaUS    50m  1:16.13  1:16.13 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:32 
 
Lähtölista Laji 6
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:32   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 6, 100m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Hakkarainen  2007  07A432  KaUS    25m     
Antti Ylönen  2005  05A586  KaUS    50m  1:17.41  1:17.41 
Juha-Pekka Heikkinen  2006  06A295  KaUS    50m  1:19.57  1:19.57 
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veeti Kela  2004  04A933  KaUS    50m  1:15.06  1:15.06 
Leevi Kärnä  2001  01A391  KaUS    50m  1:01.33  1:01.33 
Tuomas Orre  2005  05A864  KaUS    50m  1:10.99  1:10.99 
Tuukka Orre  2007  07A309  KaUS    50m  1:15.87  1:15.87 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:32 
 
Lähtölista Laji 7
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:32   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Vilma Moilanen  2008    KaUS    25m     
Laura Suutari  2008    KaUS    25m     
               

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eeva Partanen  2005  05B106  KaUS    50m  49.20  49.20 
Iida Kemppainen  2007  07A590  KaUS    50m  45.14  45.14 
Tiia Liuski  2007  07A448  KaUS    50m  48.75  48.75 
Piitu Heikkinen  2009    KaUS    25m     

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iiris Uusitalo  2006  06A409  KaUS    50m  43.53  43.53 
Emilia Karppinen  2004  04A837  KaUS    25m  39.53  39.53 
Anette Kärkkäinen  2006  06A318  KaUS    50m  43.41  43.41 
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:32 
 
Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:32   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 8, 50m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Oskari Hakkarainen  2007  07A432  KaUS    25m     
Veeti Kela  2004  04A933  KaUS    50m  42.69  42.69 
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Antti Ylönen  2005  05A586  KaUS    50m  42.69  42.69 
Aapo Karjalainen  2004  04A888  KaUS    50m  41.09  41.09 
Juha-Pekka Heikkinen  2006  06A295  KaUS    50m  42.53  42.53 
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:32 
 
Lähtölista Laji 9
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:32   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Vilja Takalo  2006  06A331  KaUS    25m     
               
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:32 
 
Lähtölista Laji 10
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:32   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 10, 200m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Antti Hirvonen  2000  00A684  KaUS    50m  2:40.74  2:40.74 
               
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:32 
 
Lähtölista Laji 11
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:32   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 11, 100m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Emilia Karppinen  2004  04A837  KaUS    25m     
Eeva Partanen  2005  05B106  KaUS    25m     
               

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Kemppainen  2007  07A590  KaUS    25m  1:40.18  1:40.18 
Erika Ruotsalainen  2005  05A923  KaUS    25m  1:34.46  1:34.46 
Micaela Moilanen  2004  04B190  KaUS    25m  1:34.89  1:34.89 
Noona Hyrkäs  2006  06A445  KaUS    25m  1:40.55  1:40.55 

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anette Kärkkäinen  2006  06A318  KaUS    25m  1:33.24  1:33.24 
Emma Tolonen  2004  04A841  KaUS    25m  1:24.89  1:24.89 
Vilja Takalo  2006  06A331  KaUS    25m  1:28.55  1:28.55 
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:32 
 
Lähtölista Laji 12
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:32   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 12, 100m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Oskari Hakkarainen  2007  07A432  KaUS    25m     
Leevi Kärnä  2001  01A391  KaUS    25m     
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuukka Orre  2007  07A309  KaUS    25m  1:38.75  1:38.75 
Tuomas Orre  2005  05A864  KaUS    25m  1:26.40  1:26.40 
Juha-Pekka Heikkinen  2006  06A295  KaUS    25m  1:37.49  1:37.49 
Antti Ylönen  2005  05A586  KaUS    25m     

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:32