Laji 1, 200m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
20  Takalo Vilja  2006  KaUS  06A331  25 m  2:59.70  2:59.70   
12  Moilanen Micaela  2004  KaUS  04B190  25 m  3:03.88  3:03.88   
Kärkkäinen Anette  2006  KaUS  06A318  25 m  3:07.60  3:07.60   
18  Ruotsalainen Erika  2005  KaUS  05A923  25 m  3:11.05  3:11.05   
Kemppainen Iida  2007  KaUS  07A590  25 m  3:13.69  3:13.69   
23  Uusitalo Iiris  2006  KaUS  06A409  50 m  3:22.20  3:17.20   
16  Partanen Eeva  2005  KaUS  05B106  50 m  3:47.84  3:42.84   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  10:00 
 
2_S
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
10  Kärnä Leevi  2001  KaUS  01A391  25 m  2:33.24  2:33.24   
Heikkinen Juha-Pekka  2006  KaUS  06A295  50 m  3:39.81  3:34.81   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  10:00 
 
3_S
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
27  Immonen Satu  2003  SCV  03B028  50 m  30.65  29.65   
26  Evans Lidia  2005  SCV  05A543  50 m  32.33  31.33   
22  Tolonen Emma  2004  KaUS  04A841  25 m  32.54  32.54   
16  Partanen Eeva  2005  KaUS  05B106  25 m  37.81  37.81   
11  Manninen Hilma  2007  KaUS  07A857  25 m  38.56  38.56   
Huotari Vanamo  2008  KaUS  08A718  25 m  38.67  38.67   
21  Toivanen Aada-sofia  2006  KaUS  06B093  25 m  41.15  41.15   
17  Rajala Anni  2008  KaUS  08A685  25 m  44.25  44.25   
13  Moilanen Vilma  2008  KaUS  08A622  25 m  45.29  45.29   
10  Heikkinen Piitu  2009  KaUS  09A301  25 m  48.78  48.78   
11  19  Suutari Laura  2008  KaUS  08A667  25 m  51.05  51.05   
12  30  Sirviö Peppi-sofia  2008  SCV  08A743  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  10:00 
 
4_S
Laji 4, 50m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
25  Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  27.05  27.05   
15  Orre Tuukka  2007  KaUS  07A309  25 m  31.77  31.77   
24  Ylönen Antti  2005  KaUS  05A586  50 m  33.87  32.87   
Kela Veeti  2004  KaUS  04A933  50 m  34.83  33.83   
Heikkinen Juha-Pekka  2006  KaUS  06A295  25 m  34.52  34.52   
29  Salonen Onni  2005  SCV  05B094  25 m  37.10  37.10   
Hulkkonen Niilo  2009  KaUS  09A308  25 m  47.36  47.36   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  10:00 
 
5_S
Laji 5, 100m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
20  Takalo Vilja  2006  KaUS  06A331  50 m  1:31.02  1:28.02   
26  Evans Lidia  2005  SCV  05A543  25 m  1:30.22  1:30.22   
18  Ruotsalainen Erika  2005  KaUS  05A923  25 m  1:36.25  1:36.25   
11  Manninen Hilma  2007  KaUS  07A857  25 m       
30  Sirviö Peppi-sofia  2008  SCV  08A743  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  10:00 
 
6_S
Laji 6, 100m Rintauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Hirvonen Antti  2000  KaUS  00A684  50 m  1:14.89  1:11.89   
25  Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  1:20.63  1:20.63   
Karjalainen Aapo  2004  KaUS  04A888  25 m  1:24.48  1:24.48   
29  Salonen Onni  2005  SCV  05B094  25 m  1:51.16  1:51.16   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  10:00 
 
7_S
Laji 7, 50m Perhosuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
27  Immonen Satu  2003  SCV  03B028  50 m  31.88  30.88   
28  Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  25 m  33.08  33.08   
23  Uusitalo Iiris  2006  KaUS  06A409  25 m  37.48  37.48   
12  Moilanen Micaela  2004  KaUS  04B190  25 m  40.03  40.03   
Kemppainen Iida  2007  KaUS  07A590  25 m  40.14  40.14   
16  Partanen Eeva  2005  KaUS  05B106  25 m  41.58  41.58   
Heikkinen Piitu  2009  KaUS  09A301  25 m       
13  Moilanen Vilma  2008  KaUS  08A622  25 m       
19  Suutari Laura  2008  KaUS  08A667  25 m       
10  21  Toivanen Aada-sofia  2006  KaUS  06B093  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  10:00 
 
8_S
Laji 8, 50m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
10  Kärnä Leevi  2001  KaUS  01A391  25 m  28.61  28.61   
25  Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  50 m  32.57  31.57   
14  Orre Tuomas  2005  KaUS  05A864  25 m  34.59  34.59   
24  Ylönen Antti  2005  KaUS  05A586  25 m  43.35  43.35   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  10:00 
 
9_S
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
27  Immonen Satu  2003  SCV  03B028  25 m  1:14.06  1:14.06   
26  Evans Lidia  2005  SCV  05A543  25 m  1:18.77  1:18.77   
22  Tolonen Emma  2004  KaUS  04A841  25 m  1:20.64  1:20.64   
20  Takalo Vilja  2006  KaUS  06A331  25 m  1:24.33  1:24.33   
Kärkkäinen Anette  2006  KaUS  06A318  25 m  1:26.38  1:26.38   
23  Uusitalo Iiris  2006  KaUS  06A409  25 m  1:27.70  1:27.70   
18  Ruotsalainen Erika  2005  KaUS  05A923  25 m  1:29.25  1:29.25   
Kemppainen Iida  2007  KaUS  07A590  25 m  1:32.11  1:32.11   
13  Moilanen Vilma  2008  KaUS  08A622  25 m  2:09.66  2:09.66   
10  Huotari Vanamo  2008  KaUS  08A718  25 m       
11  17  Rajala Anni  2008  KaUS  08A685  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  10:00 
 
10_S
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Karjalainen Aapo  2004  KaUS  04A888  25 m  1:20.31  1:20.31   
Heikkinen Juha-Pekka  2006  KaUS  06A295  25 m  1:27.65  1:27.65   
29  Salonen Onni  2005  SCV  05B094  25 m  1:45.80  1:45.80   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  10:00 
 
11_S
Laji 11, 400m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
28  Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  25 m  4:53.68  4:53.68   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  10:00 
 
12_S
Laji 12, 400m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
25  Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  50 m  4:35.88  4:27.88   
14  Orre Tuomas  2005  KaUS  05A864  25 m  5:57.64  5:57.64   
Kela Veeti  2004  KaUS  04A933  50 m  6:17.02  6:09.02   
24  Ylönen Antti  2005  KaUS  05A586  50 m  6:23.08  6:15.08   
15  Orre Tuukka  2007  KaUS  07A309  25 m  7:13.69  7:13.69   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  10:00