Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:40   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eeva Partanen  2005  05B106  KaUS    50m  3:47.84  3:42.84 
Iida Kemppainen  2007  07A590  KaUS    25m  3:13.69  3:13.69 
Iiris Uusitalo  2006  06A409  KaUS    50m  3:22.20  3:17.20 
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anette Kärkkäinen  2006  06A318  KaUS    25m  3:07.60  3:07.60 
Vilja Takalo  2006  06A331  KaUS    25m  2:59.70  2:59.70 
Micaela Moilanen  2004  04B190  KaUS    25m  3:03.88  3:03.88 
Erika Ruotsalainen  2005  05A923  KaUS    25m  3:11.05  3:11.05 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:40 
 
Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:40   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Leevi Kärnä  2001  01A391  KaUS    25m  2:33.24  2:33.24 
Juha-Pekka Heikkinen  2006  06A295  KaUS    50m  3:39.81  3:34.81 
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:40 
 
Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:40   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Suutari  2008  08A667  KaUS    25m  51.05  51.05 
Vilma Moilanen  2008  08A622  KaUS    25m  45.29  45.29 
Piitu Heikkinen  2009  09A301  KaUS    25m  48.78  48.78 
Peppi-Sofia Sirviö  2008  08A743  SCV    25m     

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aada-Sofia Toivanen  2006  06B093  KaUS    25m  41.15  41.15 
Hilma Manninen  2007  07A857  KaUS    25m  38.56  38.56 
Vanamo Huotari  2008  08A718  KaUS    25m  38.67  38.67 
Anni Rajala  2008  08A685  KaUS    25m  44.25  44.25 

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Tolonen  2004  04A841  KaUS    25m  32.54  32.54 
Satu Immonen  2003  03B028  SCV    50m  30.65  29.65 
Lidia Evans  2005  05A543  SCV    50m  32.33  31.33 
Eeva Partanen  2005  05B106  KaUS    25m  37.81  37.81 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:40 
 
Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:40   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 4, 50m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niilo Hulkkonen  2009  09A308  KaUS    25m  47.36  47.36 
Juha-Pekka Heikkinen  2006  06A295  KaUS    25m  34.52  34.52 
Onni Salonen  2005  05B094  SCV    25m  37.10  37.10 
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Antti Ylönen  2005  05A586  KaUS    50m  33.87  32.87 
Benjamin Evans  2003  03B017  SCV    25m  27.05  27.05 
Tuukka Orre  2007  07A309  KaUS    25m  31.77  31.77 
Veeti Kela  2004  04A933  KaUS    50m  34.83  33.83 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:40 
 
Lähtölista Laji 5
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:40   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 5, 100m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Peppi-Sofia Sirviö  2008  08A743  SCV    25m     
               
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Erika Ruotsalainen  2005  05A923  KaUS    25m  1:36.25  1:36.25 
Vilja Takalo  2006  06A331  KaUS    50m  1:31.02  1:28.02 
Lidia Evans  2005  05A543  SCV    25m  1:30.22  1:30.22 
Hilma Manninen  2007  07A857  KaUS    25m     

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:40 
 
Lähtölista Laji 6
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:40   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 6, 100m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aapo Karjalainen  2004  04A888  KaUS    25m  1:24.48  1:24.48 
Antti Hirvonen  2000  00A684  KaUS    50m  1:14.89  1:11.89 
Benjamin Evans  2003  03B017  SCV    25m  1:20.63  1:20.63 
Onni Salonen  2005  05B094  SCV    25m  1:51.16  1:51.16 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:40 
 
Lähtölista Laji 7
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:40   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 7, 50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Suutari  2008  08A667  KaUS    25m     
Piitu Heikkinen  2009  09A301  KaUS    25m     
Aada-Sofia Toivanen  2006  06B093  KaUS    25m     
               

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilma Moilanen  2008  08A622  KaUS    25m     
Iida Kemppainen  2007  07A590  KaUS    25m  40.14  40.14 
Eeva Partanen  2005  05B106  KaUS    25m  41.58  41.58 
               

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iiris Uusitalo  2006  06A409  KaUS    25m  37.48  37.48 
Satu Immonen  2003  03B028  SCV    50m  31.88  30.88 
Ronja Kämäräinen  2004  04A905  SCV    25m  33.08  33.08 
Micaela Moilanen  2004  04B190  KaUS    25m  40.03  40.03 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:40 
 
Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:40   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 8, 50m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuomas Orre  2005  05A864  KaUS    25m  34.59  34.59 
Leevi Kärnä  2001  01A391  KaUS    25m  28.61  28.61 
Benjamin Evans  2003  03B017  SCV    50m  32.57  31.57 
Antti Ylönen  2005  05A586  KaUS    25m  43.35  43.35 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:40 
 
Lähtölista Laji 9
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:40   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vanamo Huotari  2008  08A718  KaUS    25m     
Vilma Moilanen  2008  08A622  KaUS    25m  2:09.66  2:09.66 
Anni Rajala  2008  08A685  KaUS    25m     
               

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Erika Ruotsalainen  2005  05A923  KaUS    25m  1:29.25  1:29.25 
Anette Kärkkäinen  2006  06A318  KaUS    25m  1:26.38  1:26.38 
Iiris Uusitalo  2006  06A409  KaUS    25m  1:27.70  1:27.70 
Iida Kemppainen  2007  07A590  KaUS    25m  1:32.11  1:32.11 

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Tolonen  2004  04A841  KaUS    25m  1:20.64  1:20.64 
Satu Immonen  2003  03B028  SCV    25m  1:14.06  1:14.06 
Lidia Evans  2005  05A543  SCV    25m  1:18.77  1:18.77 
Vilja Takalo  2006  06A331  KaUS    25m  1:24.33  1:24.33 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:40 
 
Lähtölista Laji 10
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:40   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Onni Salonen  2005  05B094  SCV    25m  1:45.80  1:45.80 
Aapo Karjalainen  2004  04A888  KaUS    25m  1:20.31  1:20.31 
Juha-Pekka Heikkinen  2006  06A295  KaUS    25m  1:27.65  1:27.65 
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:40 
 
Lähtölista Laji 11
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:40   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 11, 400m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Ronja Kämäräinen  2004  04A905  SCV    25m  4:53.68  4:53.68 
               
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:40 
 
Lähtölista Laji 12
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kainuun alueuinnit    Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:40   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 12, 400m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Tuukka Orre  2007  07A309  KaUS    25m  7:13.69  7:13.69 
               
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veeti Kela  2004  04A933  KaUS    50m  6:17.02  6:09.02 
Benjamin Evans  2003  03B017  SCV    50m  4:35.88  4:27.88 
Tuomas Orre  2005  05A864  KaUS    25m  5:57.64  5:57.64 
Antti Ylönen  2005  05A586  KaUS    50m  6:23.08  6:15.08 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:40